fbpx

SPRAWDŹ NAS!

14 DNI za 0ZŁ BEZ ZOBOWIĄZAŃ*

Po upływie dwóch tygodni, które przetrenujesz z nami ZA DARMO zdecydujesz,  czy zostajesz z nami dłużej i skorzystasz z oferty PROMOCYJNEJ na karnet roczny w cenie 99 zł/miesiąc lub karnet na czas nieokreślony w cenie 79 zł za pierwszy miesiąc.

Po upływie dwóch tygodni, które przetrenujesz z nami ZA DARMO zdecydujesz,  czy zostajesz z nami dłużej i skorzystasz z oferty PROMOCYJNEJ na karnet roczny w cenie 99 zł/m-c lub karnet na czas nieokreślony w cenie 79 zł za pierwszy miesiąc. 

Dla nowych klubowiczów karnet miesięczny w cenie 99 zł.

Korzystaj z rabatów

Odbierz -10% stałego rabatu od ceny swojego karnetu rocznego przedłużając go na drugi rok.

 

 

Odbieraj nagrody za polecenie

Poleć nas znajomemu, a my w momencie podpisania przez niego członkostwa odejmiemy od Twojej raty 50 zł. Promocja powiela się!

* Obowiązuje jednorazowa opłata za kartę dostępu 49zł. Wszystkie promocje ważne do 31.12.2019 r.

 

Adres Klubu

 • Platinum Gym

  ul. św. Cyryla i Metodego 9A
  71-541 Szczecin
  biuro@platinum-gym.pl
  tel.: 535 100 104

Zapraszamy!

Więcej niż siłownia!
Platinum Gym to klub, w którym otwieramy przed Tobą moc możliwości oraz wesprzemy Cię w realizacji Twoich marzeń. Chcemy, abyś dzięki nam poczuł spełnienie i zadowolenie z własnego wyglądu, formy i zdrowia.
Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie zmiany mógłbyś wprowadzić w swoim życiu, by uczynić je przyjemniejszym i bardziej komfortowym?
Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, pozbyć się bólu wynikającego z niewłaściwych nawyków ruchowych, zdiagnozować przyczynę nawracających migren lub dolegliwości trawiennych, czy też po prostu zażyć dawki ruchu – jesteśmy do Twojej dyspozycji i wychodzimy na przeciw wszystkim tym potrzebom.
Oto usługi, z których będziesz mógł skorzystać w Platinum Gym:
 • Profesjonalnie wyposażona siłownia
 • Studio treningu personalnego
 • Treningi personalne / treningi personalne sztuk walki (boks, kickboxing)
 • Zajęcia dodatkowe w grupach
 • Salka bokserska
 • Fit Bar & Cafe– dietetyczne posiłki, napoje i desery
 • Platinum Shape – rollmasaż, bodyshape
 • Fizjoterapia
 • Gabinet urody
 • Sklep z suplementami
 • Darmowy parking
O Twoje bezpieczeństwo i jakość oferowanych usług zadba sztab specjalistów doświadczonych we współpracy z klientami personalnymi, których metamorfozy są najlepszym potwierdzeniem skuteczności podejmowanych wspólnie działań.

Założycielem Platinum Gym jest Łukasz Sztukowski, doświadczony trener personalny i dietetyk sportowy, sędzia sportów sylwetkowych , zdobywca II miejsca w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce w 2002r.

Łukasz jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez Platinum Gym zabiegów i konsultacji, a także wspaniałej, sprzyjającej regeneracji fizycznej i psychicznej atmosfery, dalece odbiegającej od tej panującej w sieciowych klubach fitness.

Każdy, kto odda się w opiekę kadry Platinum Gym może liczyć na rozwiązania skrojone na miarę jego osobistych potrzeb i aspiracji.

W Platinum Gym wzniesiesz się o poziom wyżej:
· z osobistymi możliwościami
· z wiarą we własne siły
· z postępami treningowymi
· z codziennym samopoczuciem
· z jakością posiłków
· z własnym wyglądem

Formularz Kontaktowy

Zdjęcia klubu

X